TV10 olümpiastarti Valga maakonna IV etapp
25.mail 2015.a. Valga Keskstaadion
Tüdrukud noorem aste (2003.a. ja hiljem s.)
Kaugushüpe
I Merit Mäekalle 03.12.2003. Tõrva Gümnaasium 4.24
II Brit Marii Veri 23.02.2003. Tõrva Gümnaasium 4.17
III Isabell Mary Luik 09.04.2004. Tõrva Gümnaasium 4.14
4. Kirke Kivisoo 24.09.2003. Valga Põhikool 4.10
5. Kertu Taldrik 18.06.2003. Valga Põhikool 4.04
6. Carmen Rääk 14.02.2004. Valga Põhikool 3.97
7. Helina Kruus 26.11.2003. Valga Põhikool 3.96
8. Anna-Liisa Kattai 18.02.2003. Valga Põhikool 3.49
9. Margaret Peterson 01.12.2003. Valga Põhikool 3.45
10. Lilli Maire Adson 14.01.2004. Valga Põhikool 3.24
Pallivise
I Maria Tamm 18.01.2003. Valga Põhikool 49.14
II Brit Marii Veri 23.02.2003. Tõrva Gümnaasium 46.50
III Isabell-Mary Luik 09.04.2004. Tõrva Gümnaasium 43.52
4. Anna-Liisa Kattai 18.02.2003. Valga Põhikool 39.51
5. Margaret Peterson 01.12.2003. Valga Põhikool 37.85
6. Kertu Taldrik 18.06.2003. Valga Põhikool 35.87
7. Kirke Kivisoo 24.09.2003. Valga Põhikool 27.71
8. Carmen Rääk 14.02.2004. Valga Põhikool 26.61
9. Helina Kruus 26.11.2003. Valga Põhikool 23.54
10. Merit Mäekalle 03.12.2003. Tõrva Gümnaasium 19.54
600m jooks
I Carmen Rääk 14.02.2004. Valga põhikool 2.01,6
II Kertu Taldrik 18.06.2003. Valga põhikool 2.02,2
III Merit Mäekalle 03.12.2003. Tõrva Gümnaasium 2.11,5
4. Kirke Kivisoo 24.09.2003. Valga Põhikool 2.18,1
5. Anna-liisa Kattai 18.02.2003. Valga Põhikool 2.20,7
6. Helina Kruus 26.11.2003. Valga Põhikool 2.23,3
Tüdrukud vanem aste (2001.-2002.a.s.)
Kettaheide
I Linda Balodis 02.06.2001. Valga Põhikool 28.97
II Christin-Marie Laks 20.01.2001. Valga Põhikool 24.78
III Kadi Kmito 07.10.2002. Valga Põhikool 22.08
4. Kelly-Anete Koik 20.07.2002. valga põhikool 20.36
5. Cätrin Rikka 27.10.2001. Valga põhikool 19.75
6. Helena Pruus 30.09.2001. Tõrva Gümnaasium 19.14
7. Katre Marit Liiv 30.09.2002. Tõrva Gümnaasium 16.31
Pallivise
I Katre Marit Liiv 30.09.2002. Tõrva Gümnaasium 48.64
II Kelly-Anete Koik 20.07.2002. Valga Põhikool 45.74
III Kadi Kmito 07.10.2002. Valga Põhikool 45.25
4. Christin-Marie Laks 20.01.2001. Valga põhikool 43.59
5. Cätrin Rikka 27.10.2001. Valga Põhikool 36.77
6. Linda Balodis 02.06.2001. Valga Põhikool 34.33
7. Helena Pruus 30.09.2001. Tõrva Gümnaasium 30.70
600m jooks
I Marie-Liis Taniel 17.10.2002. Valga Põhikool 1.46,6
II Helena Pruus 30.09.2001. Tõrva Gümnaasium 1.53,6
III Cätrin Rikka 27.10.2001. Valga Põhikool 1.56,5
4. Kaia Taba 23.01.2002. Valga Põhikool 2.00,7
5. Mette Post 22.03.2001. Valga Põhikool 2.02,9
6. Kelly-Anete Koik 20.07.2002. Valga Põhikool 2.03,3
7. Linda Balodis 02.06.2001. Valga põhikool 2.15,1
Poisid noorem aste (2003.a. ja hiljem s.)
Pallivise
I Karl Moorits Kurvits 11.07.2004. Tõrva Gümnaasium 44.35
II Kermo Vessin 31.10.2005. Tõrva Gümnaasium 43.87
III Ragnar Suvi 2003. Valga Põhikool 42.40
4. Andre Asi 25.09.2004. Tõrva Gümnaasium 41.76
5. Andre Nahko 14.10.2004. Tõrva Gümnaasium 38.68
6. Henri Teder 19.02.2003. Valga Põhikool 37.62
7. Dan Šemeljov 06.02.2004. Valga Põhikool 37.60
8. Martin Püsijainen 2004. Valga Põhikool 32.73
9. Markko Gerassimov 29.07.2004. Valga Põhikool 29.11
Kettaheide
I Dan Šemeljov 06.02.2004. Valga Põhikool 21.29
II Andre Nahko 14.10.2004. Tõrva Gümnaasium 19.62
III Kevin-Ken Vahtra 04.02.2004. Tõrva Gümnaasium 16.99
4. Andre Asi 25.09.2004. Tõrva Gümnaasium 16.67
5. Henri Teder 19.02.2003. Valga Põhikool 16.66
6. Karl Moorits Kurvits 11.07.2004. Tõrva Gümnaasium 14.90
7. Ragnar Suvi 04.06.2004. Valga Põhikool 14.15
1000m jooks
I Karl Moorits Kurvits 11.07.2004. Tõrva Gümnaasium 3.43,0
II Kermo Vessin 31.10.2005. Tõrva Gümnaasium 3.46,8
III Henri Teder 19.02.2003. Valga Põhikool 3.48,0
4. Daniel Tiivel 2004. Valga Põhikool 3.53,6
5. Markko Gerassimov 29.07.2004. Valga Põhikool 3.56,3
6. Dan Šemeljov 2004. Valga Põhikool 3.57,7
7. Ragnar Suvi 04.06.2004. Valga Põhikool 3.58,3
8. Marko Tamm 05.04.2003. Valga Põhikool 4.47,0
Poisid vanem aste (2001.-2002.a.s.)
Pallivise
I Kristo Luht 31.01.2001. Valga põhikool 66.08
II Gregor Lepik 06.10.2001. Valga Põhikool 65.51
III Keron Luht 31.01.2001. Valga Põhikool 59.48
Kettaheide
I Gregor Lepik 06.10.2001. Valga Põhikool 34.20
II Kristo Luht 31.01.2001. Valga Põhikool 27.70
III Keron Luht 31.01.2001. Valga Põhikool 20.72
1000m jooks
I Gregor Lepik 06.10.2001. Valga Põhikool 3.21,2
II Keron Luht 31.01.2001. Valga Põhikool 3.27,2
Peakohtunik: Riho Meri