Kutse Eestimaa Spordiliit Jõud suveseminarile
Eestimaa Spordiliit jõud suveseminar maakondade spordiaktiivile on
1.-2.augustil 2017. a Roostal.
Osavõtusoovist teatada: valgamaa.sport@mail.ee või telefonil 5234974 21.juuliks 2017.
XVI Tõrva Helme maleturniir ja Eesti seenioride 50+ ja 65+ meistrivõistlused males
XVI Tõrva Helme maleturniiril oli 34 osavõtjat, neist naisi 5, noori – poisse 5 ja tüdrukuid 2.
Üldarvestus:
I koht Pavel Vorobjov Tartu 6,5 punkti 7-st voorust
II koht Kalle Peebo Tartu 6,0 punkti
III koht Anton Manukyan Valga 5 punkti
4. koht Juri Poltan Tartu 5,0 punkti
5. koht Tõnu Rauk Tartu 4,5
6. koht , ühtlasi parim naine Karmen Viikmaa Tartu 4,5 punkti
Naised
I koht Karmen Viikmaa
II koht Tiina Põlendik Harjumaa 3,5
III koht Aalo Põvvat Tartu 3,5
Noored poisid (1999. ja hiljem sünd)
I koht Anton Manukyan Valga 5,0
II koht Dimitri Derevjanko Jõhvi 4,0
III koht Andrei Shvedov Jõhvi 4,0
Tüdrukud
I koht Emma Hansson Valga
II koht Laura Kasesalu Valga
Eesti seenioride MV 65+
I Kalle Peebo
II Teet Raudsepp
III Nikolai Dunajev
Mehed 50+
I Juri Poltan
II Andres Tobre
III Tiit Parts
Pildid Rein Leppik
I-6.koht Tõrva Helme absoluut
Naised I-III
Poisid I-5.
Tüdrukud I-II
Selgusid Valga maakonna 2017. a meistrid meeste võrkpallis
Finaalmängus 1. – 2. kohale kohtusid Otepää Võrkpalliklubi ja Võrkpalliklubi Viktooria. Otepää meeskond tulid 2017. a Valga maakonna meistriks, hõbemedalid Võrkpalliklubi Viktooria.
Mängus 3. – 4. kohale võitis Helme valla meeskond Valga Linnavalitsuse meeskomma 3 : 0 ja sai pronksmedalid.
Üldjärjestus: I koht VK Otepää, II koht VK Viktooria, III koht Helme valla meeskond, 4. koht Valga Linnavalitsuse meeskond, 5.koht Tõrva Võrkpalliklubi ja 6.koht Valga Sport meeskond
Otepää Võrkpalliklubi
Heiki Ernits, Siim Anton,Margus Mooses, Ott Pedosk, Martin Loimet, Hardi Kuimets, Revo Dobozi, Viljo Jõela,Janno Jõela, Jan Mustjõgi
Võrkpalliklubi Viktooria
Vassili Dinis, Ants Kronberg, Viktor Dedovets, Vitali Kolbassov, Ailands Pelš, Igor Dodonov, Jevgeni Botarov, Gints Švets, Vladislav Jefimov, Maksim Ševtšenko
Helme valla meeskond
Rauno Mõts, Timo Mõts, Egon Ilisson, Janek Pissartšik, Anglus Piller, Kuuno Kasak, Juhan Kondike, Martin Malm, Mihkel Luidalepp, Kristo Vahar, Raigo Mõts
Valga Linnavalitsus
Kalev Härk, Mario Pinka, Avo Allik, Veikko Asur, Toomas Visnap, Enno Hansson
Pildid Rein Leppik
Otepää Võrkpalliklubi naiskond tuli maakonna meistriks
Valga põhikooli võimlas lõppesid Valgamaa meistrivõistluste finaalmängud naiste võrkpallis.
I – II koha mängus võitis Otepää Võrkpalliklubi Tõrva Võrkpalliklubi naiskonda 3 : 0 ja tuli maakonna 2017. a. meistriks.
3. – 4. koha mängus võitis Valga Linnavalitsuse naiskond Valgamaa spordiveteranide naiskonda tulemusega 3 : 0.
I koht – Otepää Võrkpalliklubi – Merlin Müür, Kristiina Kopli, Anniki Jaama, Ülle Ernits, Eva Ojakivi, Hedi Verev, Ruth Ivan, Monika Sild, Krista Rautsik.
II koht – Tõrva Võrkpalliklubi – Ethel Heidi Sepp, Grete Allilender, Kadri Pilm, Kaja Mölder, Helen Elias, Agnes Põldma, Monika Poom, Kirsti Allik, Anne Kaldma.
III koht – Valga Linnavalitsus – Anu Kitsing, Hele Heletäht, Jelena Tops, Karina Unt, Karmen Kull, Jane Mölder, Julia Mihhalkina, Aleftina Karpats, Ülle Saar.
Otepää naiskond
Tõrva naiskond
Valga Linnavalitsus
Valgamaa Spordiveteranid
Pildid Rein Leppik