Valgamaa lahtised karikavõistlused võrkpallis meeskondadele 2019

Võistkondade registreerimine osavõtuks  14.10.2019. e-post valgamaa.sport@mail.ee

Osavõtjad:

Kõik soovija, kes täidavad juhendis määratud tingimusi.

Võistkonnas (nimekiri) kuni 12 mängijat.

Võistlussüsteem ja paremate selgitamine:

Meeskonnad mängivad turniirisüsteemis ühe ringi. Mängu pikkus viiest parim ehk kolme geimivõiduni. Võit 3 : 0 ja 3 : 1 annab võitjale turniiritabelisse 3 punkti ja kaotajale 0 punkti.

Võit 3 : 2 annab võitjale turniiritabelisse 2 punkti ja kaotajale 1 punkti.

Turniiril rohkem punkte kogunud meeskond on esimene, teise punktisummaga teine jne. Kui kaks meeskonda koguvad võrdse arvu punkte siis otsustab omavahelise mängu tulemus. Kui võrdsed on kolm meeskonda siis arvestatakse omavaheliste mängude geimide suhet ja

Seejärel geimides võidetud ja kaotatud punktide suhet.

Turniirijärgselt mängitakse poolfinaalid – kohtuvad 1. Ja 4. meeskond ning 2. – 3. meeskond.

Poolfinaalide võitjad mängivad finaalis I – II kohale; poolfinaalide kaotajad mängivad III – 4. kohale.

Autasustamine:

I – III koha võitnud meeskonnale Valgamaa 2019.a. karikavõistluste karikas ja diplom, meeskonna liikmetele karikavõistluste medal.

Majandamine:

Meeskondadel osavõtumaksu ei ole.

Korraldus:

Valgamaa võrkpallikarikavõistluste korraldamist juhib Valgamaa Spordiliit, kes kindlustab autasustamise ja tasub vajadusel mänguväljakute rendikulud.

Mängude läbiviimist korraldavad meeskonnad ise (kohtunikud- nende tasustamine, võimlate mänguks ettevalmistamine)

Üldiselt: kõik võistluste käigus üleskerkinud ja juhendis kindlaksmääramata küsimused lahendab mängu korraldaja kohapeal koos võistkondade esindajatega.

KÕIK OSAVÕTJAD VASTUTAVAD ISE OMA TERVISLIKU SEISUNDI EEST!