VALGAMAA 2020. a meistrivõistlused  –  VÕRKPALL  naiskonnad

1. november kell 10.00 Kääriku spordikeskuse pallihall (sissepääs pallihalli kella 9.30-st).

Osavõtjad:

Valgamaal elavad, õppivad, töötavad või Valgamaa spordiklubidesse kuuluvad võrkpalliharrastajad

Süsteem:

Mängitakse turniirisüsteemis üks ring. Mängu kestvus 3-st parem, ehk 2 geimivõiduni, Geimi pikkus 25 punkti. Mängu võit 2:0 punkti 3 punkti (kaotaja 0), mängu võit 2:1 2 punkti ja kaotajale 1 punkt. Võitja naiskond on rohkem punkte kogunud naiskond.

Võrdsete punktide korral otsustab omavaheline mäng. Mängud viiakse läbi vastavalt Eestis kehtivatele saalivõrkpalli reeglitele.

Korraldamine:

Valgamaa karikavõistlused korraldab Valgamaa Spordiliit. Mänguväljakud valmistab ette, komplekteerib kohtunikega ja viib mängud läbi Otepää Võrkpalliklubi. Peakohtunik on Merlin Müür.

Võistkondade nimekirjad esitatakse enne võistkonna esimest mängu.

Autasustamine

Autasustatakse I – III koha võitnud võistkondi karikaga, võistkondade liikmetele medalid.

Üldiselt:

Kõik juhendis määramata ja turniiril üleskerkinud küsimused lahendab peakohtunik koos võistkondade esindajatega kohapeal.

KÕIK OSAVÕTJAD VASTUTAVAD ISE OMA TERVISLIKU SEISUNDI EEST!

MÄNGUGRAAFIK  29.11.20. Kääriku Spordikeskuse pallihall

I väljak                                                II väljak

I mäng kell 10.00        VK Otepää-VK Viktooria                     Tõrva I-Tõrva II

II mäng kell 11.00       VK Otepää-Tõrva II                            Tõrva I-Valga/Valka

III mäng kell 12.00      VK Otepää-Valga/Valka                      VK Viktooria-Tõrva II

4.mäng kell 13.00       VK Otepää-Tõrva I                             Valga/Valka-VK Viktooria

5.mäng kell 14.00       Tõrva II-Valga/Valka                           Tõrva I-VK Viktooria