Articles by admin

Valgamaa parimad sportlased 2022

30 jaanuar, 2023

 

Valgamaa spordiliit valis parimaid sportlasi. 27.01.2023. a toimus pidulik tunnustusgala, kus parimaid autasustati.

 

U 14 tüdrukud

Nominendid: Kris Riin Veri, Blanca Treufeldt, Saskia Treufeldt

Laureaat: Kris Riin Veri

 

U 14 poisid

Nominendid: Armand Hansson, Sebastian Vaher, Venno Põrk, Matthias Kalja

Laureaat: Matthias Kalja

 

U 16 tüdrukud

Nominendid:  Kristella Tiri, Annabel Kaas, Karlotta Levin

Laureaat: Kristella Tiri

 

U 16 poisid

Nominendid: Sten-Erik Iir, Eldar Golikov, Laur Rogert Sulg, Marcus Evert Uhtjärv, Mark Peterson

Laureaat: Marcus Evert Uhtjärv

 

U 18 tüdrukud

Nominendid: Bianca Uhtjärv, Paula Nääme, Käroli Kõvask, Elis Marie Eglit

Laureaat: Bianca Uhtjärv

 

U 18 poisid

Nominendid: Chris Markus Krahv, Romet Kivi, Roman Tanin, Kevin Reinberg

Laureaat: Romet Kivi

 

U 20 neiud

Nominendid: Ketlin Kopp, Carmen Rääk

Laureaat: Carmen Rääk

 

U 20 noormehed

Nominendid: Markko Gerassimov, Mark Azarevitš, Maiko Tamm, Ivar Všivtsev, Tanel Põrk

Laureaat: Markko Gerassimov

 

U 23 neiud

Nominent: Katre Marit Liiv

Laureaat: Katre Marit Liiv

 

U 23 noormehed

Nominendid: Xsander Solbaja, Martin Himma

Laureaat: Xsander Solbaja

 

Naissportlane

Nominendid: Karleen Randver, Janika Lõiv, Johanna Ardel

Laureaat: Janika Lõiv

 

Meessportlane

Nominendid: Tanel Visnap, Magnus Kirt, Artti Aigro

Laureaat: Tanel Visnap

 

Noorte treener

Nominendid: Viljo Grauding, Anneli Taul

Laureaat: Viljo Grauding

 

Spordiaktivist

Nominendid: Riho Meri, Tiina Neumann

Laureaat: Riho Meri

 

Spordisündmus

Nominendid: Valgamaa Suusasari, Tõrva lahtised MV ujumises, Valga-Valka-Smiltene noorte kergejõustiklaste võistlus, Pokardi heiteseriaal

Laureaat: Valgamaa Suusasari

 

Noorte võistkond

Nominendid: P U20 3x800m jooks, P U20 4x200m jooks, suusaorinteerumise Otepää SK juunioride võistkond, FC Warrior U12 võistkond, Neiud U20 3x800m jooks, Väike-Rootsi Maret Sport teatejooksu võistkond.

Laureaat: P U20 3x800m jooks Markko Gerassimov, Mark Azarevitš, Taivo Muusikus

 

Pallimängu võistkond

Nominent: FC Warrior saalijalgpalli võistkond

Laureaat: FC Warrior saalijalgpalli võistkond

 

Seenior naine

Nominendid: Maive Vill, Marje Vahtre, Ille Sõrmus, Anneli Kattai, Liivi Parik

Laureaat: Marje Vahtre

 

Seenior mees

Nominendid: Harry Mägi,  Viljar Vihmann, Tiit Kattai, Rein Mikk, Udo Reinsalu, Robert Schmidt, Uudo Blaasen, Ülo Mere, Jüri Merirand, Sulev Kõiv, Mati Raudsepp, Andres Kaas

Laureaat:Viljar Vihmann

 

Tehnikasportlane

Nominendid: Karleen Randver, August Paju

Laureaat: Karleen Randver

 

Parim spordiklubi

Nominendid: Tõrva võrkpalliklubi, SK Maret Sport, Karupesa Team Otepää

Laureaat: SK Maret Sport

 

Sportlikum vald

Nominendid Tõrva vald, Valga vald, Otepää vald

Laureaat: Tõrva vald

 

Sporti toetav ettevõte

Nominendid: Mapomets OÜ, UPN-Kymmene Otepää OÜ, Helme Graanul OÜ, AS Atria Eesti

Laureaat: AS Atria Eesti

 

Spordiperekond

Nominent: perekond Uhtjärv Tõrvast

Laureaat: perekond Uhtjärv – Urmas, Raina, Bianca, Liisa

 

 

1 2 3 125