2018.a RMK 4.orienteerumiskolmapäevak/ARULA

9.05.2018
Korraldaja : Otepää Spordiklubi
Rajameister : Voldemar Tasa
[R1] [R2] [R3] [R4] [VALIK]
R1 Rada (1): 16 KP 5,70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8646 Sander Mirme              Võru       00:45:16
 2.  6403 Ain Fjodorov              Peko       00:46:58 +01:42
 3.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       01:10:15 +24:59
 4. 14017 Ülar Lehiste              Valgamaa   01:32:03 +46:47
 5. 18555 Renee Praks               Valgamaa   01:32:04 +46:48
 6. 18556 Steve Vahi                Karupesa T 01:40:27 +55:11
 7.  2984 Anti Parik                Otepää     01:49:34 +64:18
 8. 13877 Siim Vahtra               Valga Põhi 02:36:16 +111:00
 9.     0 Mikk Metsar               KL         02:36:22 +111:06
10.     0 Tanel Post                KL         02:36:26 +111:10
R2 Rada (2): 13 KP 3,40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14255 Sulev Kõiv                Uuela talu 00:37:21
 2.  1172 Jüri Merirand             Otepää     00:40:18 +02:57
 3. 20809 Chris Marcus Krahv        Otepää     00:43:16 +05:55
 4.    83 Koit Paasma               Lehola     00:46:54 +09:33
 5. 11214 Kalle Muru                Valga      00:47:04 +09:43
 6. 10741 Iljar Kabral                         00:49:28 +12:07
 7. 20807 Laur-Rogert Sulg          Otepää     00:49:46 +12:25
 8. 20808 Angela Mõttus             Otepää     00:50:11 +12:50
 9. 25466 Edvin Tämm                Otepää Güm 00:50:15 +12:54
10. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHO 00:51:14 +13:53
11.     0 Mart Sivtsev              Karupesa t 00:52:41 +15:20
12. 25013 Ivar Vsivtsev             Otepää Güm 00:52:42 +15:21
13. 25467 Samuel Tämm               Otepää Güm 00:53:31 +16:10
14. 25469 Anni Lii Unn              Karupesa t 00:55:21 +18:00
14. 22953 Ester Peterson            Valga Moto 00:55:21 +18:00
16. 10091 Tanel Ojaste              Karupesa T 00:55:23 +18:02
17.  7781 Jaanika Niklus            Valga      00:57:18 +19:57
18.  7805 Tõnu Vahtra               Valga      00:57:25 +20:04
19.  3079 Merlin Müür               Lehola     00:58:27 +21:06
20. 18553 Oskar Unn                 Otepää     01:00:19 +22:58
21.   977 Kristi Uudeberg           Metsakunni 01:02:23 +25:02
22. 12741 Jaan Tohus                Valga      01:02:48 +25:27
23. 24004 Tiina Rillo               -          01:03:50 +26:29
24. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     01:04:36 +27:15
25.   706 Endel Remmet              Kape       01:06:35 +29:14
26.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:06:39 +29:18
27. 25012 MaritMaribel Pulles       Otepää Güm 01:13:22 +36:01
28. 26334 Regina  Reimaa            Karupesa t 01:13:27 +36:06
29. 26332 Margaret Peterson         Karupesa t 01:13:37 +36:16
30. 26337 Maria-Liisa Mark          Karupesa t 01:13:41 +36:20
31.     0 Merili Pelska             Karupesa t 01:13:58 +36:37
32.     0 Riina Laks                           01:16:09 +38:48
33. 17350 Aares Fjodorov                       01:16:11 +38:50
34.  8517 Kristo Oja                OK Käbi    01:18:57 +41:36
35. 26338 Keiu Vakmann              Karupesa t 02:37:41 +120:20
R3 Rada (3): 10 KP 2,20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23239 Kersti Põldsalu           Tõrva Gümn 00:20:28
 2. 22958 Anton Vonk                Tsirguliin 00:23:42 +03:14
 3. 26615 Aive Vonk                            00:23:49 +03:21
 4. 26622 Andre Sults               Tõrva Gümn 00:26:29 +06:01
 5. 25020 Andri Kolju               OK Käbi    00:27:29 +07:01
 6. 28706 Tauri Tammor              OK Käbi    00:27:45 +07:17
 7. 22950 Robin Luht                Otepää     00:28:05 +07:37
 8. 22949 Magnar Mõttus             Otepää     00:28:14 +07:46
 9.   925 Liivi Parik               Otepää     00:28:33 +08:05
10. 26336 Elmar Unn                 Karupesa t 00:31:20 +10:52
11.  5125 Kaimo Vahtra              Valga      00:31:53 +11:25
12. 10393 Anne Jaaniste             Otepää     00:33:51 +13:23
13. 26623 Karl Veemees              Otepää     00:35:06 +14:38
14.   957 Pille Illak               Otepää     00:35:29 +15:01
15. 20918 Teele Uudeberg                       00:40:56 +20:28
16. 26335 Liis  Uudeberg                       00:43:07 +22:39
17.  1164 Arne Nõmmik                          00:45:23 +24:55
R4 Rada (4): 5 KP 1,20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18554 Paul Aares Fjodorov                  00:10:45
 2. 19525 Johannes Fjodorov         Rae        00:17:13 +06:28
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25016 Teiloora Ojaste           Otepää Güm 01:46:10 14p
 2. 20563 Mariel Merlii Pulles      Karupesa T 01:46:15 14p
 3. 16339 Mairo Tohus               Otepää     02:15:31 14p
 4. 20748 Kevin Grihhin             Antsla Güm 01:25:42 12p
 5. 19550 Helina Saega              Otepää     01:04:07 9p
 6. 26620 Kersti  Sults             OK Käbi    01:40:03 9p
 7.  2991 Siiri Sotnik              Otepää     00:22:17 5p
 8.  2980 Liivi Tafenau             OK Käbi    00:29:17 4p
 9. 18630 Jelena Vðivtseva          Lõuna Poli 01:24:29 4p
10.     0 Tormi Klais               Karupesa t 01:26:37 4p

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 9.05.2018 20:15:19 Lutsu Talu