VALGAMAA KOOLIDE 1.-3.klasside rahvastepalli maakondlik turniir
VALGAMAA KOOLIDE 1.-3.klasside rahvastepalli maakondlik turniir
04.12.2019. a. Valga Spordihall
POISID
Nr. | Võistkond | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. |
Punkte/ Suhe |
Koht |
1. |
Valga Põhikool |
X |
2 2 : 1 |
2 2 : 0 |
2 2 : 0 |
2 2 : 0 |
8 8 : 1 |
I |
2. |
Tsirguliina Kool |
1 1 : 2 |
X |
1 0 : 2 |
2 2 : 1 |
1 0 : 2 |
5 3 : 7 |
4. |
3. |
Priimetsa Kool |
1 0 : 2 |
2 2 : 0 |
X |
2 2 : 0 |
1 0 : 2 |
6 4 : 4 |
III |
4. |
Lüllemäe Põhikool |
1 0 : 2 |
1 1 : 2 |
1 0 : 2 |
X |
1 0 : 2 |
4 1 : 8 |
5. |
5. |
Tõrva Gümnaasium |
1 0 : 2 |
2 2 : 0 |
2 2 : 0 |
2 2 : 0 |
X |
7 6 : 2 |
II |
Üldjärjestus ja võistkondade koosseisud:
I koht Valga Põhikool
Mihkel Lepik, Egor Akulitš, Raven Ryan Arhipov, Aaran Ovtšinnikov, Brayan Veske, Artur Kase, Kert Sinisalu, Kaarel Olesk
II koht Tõrva Gümnaasium
Miron Jürgans, Edward Lass, Uku Soro, Kennert Urmet, Ferry Liigand, Gerd Mathias Kattai, Genert Mai, Romet Järvi
III koht Valga Priimetsa Kool
Mihhail Võlegžanin, Ilja Tokar, Maksim Krjackov, Stiven Linko, Segei Aleksin, Andrei Ilijn, Nikita Dušnikov, Ilja Gainullin
4.koht Tsirguliina Kool
Timo Künnapuu, Danila Grinjov, Roland Mathias Luiker, Marten Lebedev, Andero Vare, Uku Samuel Käis, Sten Kaspar Kukk, Karl Gustav Areng, Kenneth Vare
5.koht Lüllemäe Põhikool
Oliver Sisov, Genis Leegiste, Otto Asgard Olsen, Minna Murumets, Tõru Teder, Kaspar Kaseorg, Airon Raudsepp, Enrik Rapur
TÜDRUKUD
Nr. | Võistkond | 1. | 2. | 3. | 4. |
Punkte/ Suhe |
Koht |
1. |
Tõrva Gümnaasium |
X |
2 2 : 0 |
2 2 : 0 |
1 0 : 2 |
5 4 : 2 |
II |
2. |
Tsirguliina Kool |
1 0 : 2 |
X |
2 2 : 1 |
1 0 : 2 |
4 2 : 5 |
III |
3. |
Priimetsa Kool |
1 0 : 2 |
1 1 : 2 |
X |
1 1 : 2 |
3 2 : 6 |
4. |
4. |
Valga Põhikool |
2 2 : 0 |
2 2 : 0 |
2 2 : 1 |
X |
6 6 : 1 |
I |
Üldjärjestus ja võistkondade koosseisud:
I koht Valga Põhikool
Lysandra Pullerits, Greete Järvelaht, Anette Lee, Emili Sildnik, Mari-Liis Vaiksoo, Lisette Volmer, Birgit Kupits, Mirtel Johanna Leinola
II koht Tõrva Gümnaasium
Melissa Anderson, Rebeca Kenk, Helanna Leeduks, Kretlin Türk, Isabel Hansson, Iiris Järvi, Regina Lašmanova, Kaisa Padar
III koht Tsirguliina Kool
Carola Bettler, Luisa Saega, Emilia Rohemaa, Liisa Boom, Crystelle Haabmets, Laura-Liisa Laas, Aiki Juus
4.koht Valga Priimetsa Kool
Julija Sobol, Olga Gorovaja, Alina Suna, Alina Stepanova, Aleksandra Kozlovskaja, Nika Gaiatullina, Marianna Filippova
Peakohtunik: Peeter Tõldsepp
Protokollid: Rein Leppik
Tõrva Gümnaasium
Valga Põhikool