Valgamaa 2016.aasta meistrivõistlused saalijalgpallis
ja Valgamaa valdade-linnade talimängude saalijalgpall
6.märtsil 2016.a. Valga Spordihallis
I alagrupp
Nr. | Võistkond | 1. | 2. | 3. | 4. | Punkte
Suhe |
Koht |
1. |
Otepää
Vald (FC Otepää) |
X | 3
3 : 0 |
0
0 : 1 |
3
4 : 0 |
6
7 : 1 |
I |
2. |
Valga linna III
(FC Warrior III) |
0
0 : 3 |
X | 3
1 : 0 |
3
3 : 1 |
6
4 : 4 |
III |
3. |
Palupera
Vald |
3
1 : 0 |
0
0 : 1 |
X | 3
5 : 0 |
6
6 : 1 |
II |
4. |
Valga linna 4.
(FC Warrior 4.) |
0
0 : 4 |
0
1 : 3 |
0
0 : 5 |
X | 0
2 : 12 |
4. |
II alagrupp
Nr. | Võistkond | 1. | 2. | 3. | Punkte
Suhe |
Koht |
1. |
Valga linna I
(FC Warrior I) |
X | 3
2 : 0 |
3
1 : 0 |
6
3 : 0 |
I |
2. |
Tõrva linn |
0
0 : 2 |
X | 0
1 : 2 |
0
1 : 4 |
III |
3. |
Valga linna II
(FC Warrior II) |
0
0 : 1 |
3
2 : 1 |
X | 3
2 : 2 |
II |
Poolfinaalid: Otepää vald – Valga linna II 0 : 0 (penaltid 3 : 2)
Palupera vald – Valga linna I 0 : 3
Finaalid: III – 4.koht Palupera vald : Valga linna II 2 : 0
I – II koht Valga linna I – Otepää vald 3 : 2
5.-6.koht Tõrva linn : Valga linna III 3 : 0
Üldjärjestus ja võistkondade koosseisud
I Koht Valga linna I võistkond
Dmitri Andreitšuk, Vladislav Jakovlev, Sergei Pavlov, Aivo Akkus, Andrei Kangro, Aleksei Kušnarjov, Denis Vorobei
II koht Otepää vald
Martin Raid, Martin Teder, Ric Rodger Männiste, Aleksander Alev, Kaur Nukka, Graivo Hallikas, Romet Reino
III koht Palupera vald
Joosep Allik, Kaur Lõhmus, Erich Andressoo, Kris Käos, Artur Lõhmus, Kerdo Puusalu
4. koht Valga linna II
Raiko Lepp, Priit Pindma, Steven Põldre, Denis Bitus, Nikolai Denissenko, Lauri Liivapuu, Raido Puusalu, Herman-Artur Härk
5. koht Tõrva linn
Mattias Malm, Karl Georg Luther, Kalmar Laas, Henri Metsar, Miko Sein, Andree Tiri, Jaak Lepik
6. koht Valga linna III
Mark Harin, Daniel Libin, Kenno Aldošin, Kristo Kivi, Marek Sigursk
7. koht Valga linna 4.
Kristo Põldsaar, Indrek Olesk, Kristjan Olesk, Ergo Kommer, Jan Kenori Matus, Rando Mürk
Valgamaa 2016.a. valdade linnade talimängude arvestus:
I koht Valga linn
II koht Otepää vald
III koht Palupera vald
4. koht Tõrva linn
Peakohtunik: Meelis Kuivits