TV10 olümpiastarti Valga maakonna II etapp
TV10 olümpiastarti Valga maakonna II etapp
- jaanuar 2019. a Valga Spordihallis
Tüdrukud noorem aste (2007.a. ja hiljem s.)
60m tõkkejooks Eelj. Finaal
I Lisandra Marten 28.07.2007. Valga PK 10,6 10,7
II Kristella Tiri 31.12.2007. Valga PK. 11,1 10,9
III Lizetta Šemeljova 09.06.2008. Valga PK. 11,3 11,2
- Mirell Suur 11.08.2009. Tõrva G. 11,4 11,7
- Aleksia Karavaškina 15.12.2007. Valga PK. 12,2
- Lisandra Soots 24.06.2008. Valga PK. 12,7
- Isabel Lillo 11.09.2007. Tõrva G. 12,8
- Keili-Kessu Küla 30.12.2008. Tõrva G. 13,0
Kaugushüpe
I Kristella Tiri 31.12.2007. Valga PK. 4.08
II Lisetta Šemeljova 09.06.2008. Valga PK. 4.00
III Lisandra Marten 28.07.2007. Valga PK. 3.91
- Isabel Lillo 11.09.2007. Tõrva G. 3.60
- Aleksia Karavaškina 15.12.2007. Valga PK. 3.58
- Mirell Suur 11.08.2009. Tõrva G. 3.39
- Keili-Kessu Küla 30.12.2008. Tõrva g. 3.33
- Kirke Ersto 17.06.2008. Valga PK. 3.26
- Lisandra Soots 24.06.2008. Valga PK. 3.03
Poisid noorem aste (2007.a. ja hiljem s.)
60m tõkkejooks Eelj. Finaal
I Sten-Erik Iir 15.09.2007. Otepää G. 9,9 9,7
II Karl Martin Teder 28.02.2007. Valga PK. 10,7 10,6
III Gert Podnieks 27.08.2008. Valga PK. 10,6 10,8
- Filipp Võlegžanin 11.04.2007. Valga PK. 11,2 11,3
- Ferry Liigand 02.02.2010. Tõrva G. 11,8
- Eerik Laanmäe 05.02.2009. Tõrva G. 12,3
- Tormi Kruuse 13.09.2009. Tõrva G. 13,0
- Oliver Jaago 03.09.2009. Tõrva G. 14,8
- Matthias Kalja 03.04.2009. Tõrva G. 16,0
Teivashüpe
I Sten-Erik Iir 15.09.2007. Otepää G. 2.70
II Gert Podnieks 27.08.2008. Valga PK. 1.80
III Filipp Võlegžanin 11.04.2007. Valga PK. 1.70
- Matthias Kalja 03.04.2009. Tõrva G. 1.50
VA Dan Šemeljov 2004. Valga PK. 3.00
VA Romet Kivi 13.07.2005. Tõrva G. 2.80
VA Kermo Vessin 2005. Tõrva G. 1.70
Tüdrukud vanem aste (2005.-2006.a.s.)
60m tõkkejooks Eelj. Finaal
I Melani Taniel 17.06.2005. Valga PK. 10,2 9,9
II Alina Tamp 01.01.2006. Valga PK. 10,3 10,2
III Käroli Kõvask 28.07.2005. Valga PK. 10,8 10,4
- Klaudia Tammela 04.07.2006. Valga PK. 11,9 12,2
- Gerda Afanasjeva 30.11.2005. Valga PK. 12,0
- Heidi Pruus 19.12.2006. Tõrva G. 13,4
Teivashüpe
I Melani Taniel 17.06.2005. Valga PK. 1.60
II Käroli Kõvask 28.07.2005. Valga PK. 1.50
VA Isabell-Mary Luik 2004. Tõrva G. 2.60
VA Lizetta Šemeljova 2008. Valga PK. 1.30
VA Keili-Kessu Küla 2008. Tõrva G. 1.30
Kaugushüpe
I Alina Tamp 01.01.2006. Valga PK. 4.63
II Elis Marie Eglit 09.09.2005. Valga PK. 4.27
III Gerda Afanasjeva 30.11.2005. Valga PK. 4.15
- Grethel Armenson 04.10.2006. Valga PK. 4.09
- Annabel Kaas 28.12.2006. Valga PK. 4.00
- Kädi Rõõmus 24.03.2005. Valga PK. 3.83
- Kristel Armenson 21.02.2005. Valga PK. 3.63
- VA Kelly-Anete Koik 20.07.2002. Valga G. 4.84
- VA Isabell-Mary Luik .04.2004. Tõrva g. 4.49
Poisid vanem aste (2005.-2006.a.s.)
60m tõkkejooks
I Romet Kivi 13.07.2005. Tõrva G. 9,6
II Roman Tanin 04.11.2005. Valga PK. 11,0
III Kermo Vessin 31.10.2005. Tõrva G. 12,2
Kaugushüpe
I Romet Kivi 13.07.2005. Tõrva G. 5.46
II Ott Aas 21.05.2005. Tõrva G. 4.86
III Robin Mathias Müür 23.12.2006. Otepää G. 4.64
- Roman Tanin 04.11.2005. Valga PK. 4.53
- Kermo Vessin 31.10.2005. Tõrva G. 3.56
Peakohtunik: Riho Meri
Protokollid: Rein Leppik