Spordiklubi Maret – Sport auhinnavõistlused kergejõustikus
16.09.2017. Valga Keskstaadion
TD 60 m jooks (2006 ja hiljem sündinud)
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Eeljooks | Finaal |
I | Madara Runge | 19.10.2006 | Ventspils | 9,37 | 9,27 |
II | Liva Latve | 31.05.2007 | Tukums | 9,56 | 9,58 |
III | Alina Tamp | 01.01.2006 | SK Maret-Sport | 9,71 | 9,62 |
4. | Evelina Miltina | 26.08.2007 | Tukums | 9,70 | 9,68 |
5. | Paula Zaļkalne | 2007 | Smiltenes BJSS | 9,59 | 9,69 |
6. | Grethel Armenson | 04.10.2006 | SK Maret-Sport | 9,61 | 9,75 |
7. | Valērija Čuhnova | 2007 | Smiltenes BJSS | 9,92 | |
8. | Liene Ķikāne | 2006 | Smiltenes BJSS | 10,00 | |
9. | Loreta Berzina | 2007 | Rujiena | 10,05 | |
10. | Annija Alksne | 2006 | Smiltenes BJSS | 10,15 | |
10. | Annabel Kaas | 28.12.2006 | SK Maret-Sport | 10,15 | |
12. | Daniela Kainaize | 2007 | Smiltenes BJSS | 10,16 | |
13. | Nikola Ziedina | 2007 | Rujiena | 10,27 | |
14. | Elisabeth Uibo | 31.07.2006 | SK Maret-Sport | 10,29 | |
15. | Samanta Muceniece | 20.09.2006 | Tumuks | 10,45 | |
16. | Angelina Lahina | 2006 | Valka | 10,47 | |
17. | Klaudia Tammela | 2006 | SK Maret-Sport | 10,49 | |
18. | Elīza Ķikāne | 2007 | Smiltenes BJSS | 10,56 | |
19. | Selina Petersone | 2008 | Valka | 10,67 | |
20. | Ruta Eglite | 2007 | Rujiena | 10,71 | |
21. | Aleksia Karavaškina | 15.12.2007 | SK Maret-Sport | 10,73 | |
22. | Eliza Zarina | 17.03.2007 | Ventspils | 10,80 | |
23. | Aleksa Saka | 2006 | Kandava | 10,80 | |
23. | Annija Tetere | 2007 | Valka | 11,03 | |
25. | Sabine Veidere | 2008 | Valka | 11,51 | |
26.. | Alise Strauberga | 2008 | Valka | 11,88 |
TD 300 m jooks (2006 ja hiljem sündinud)
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Tulemus |
I | Elisabeth Uibo | 31.07.2006 | SK Maret-Sport | 55,71 |
II | Angelina Lahine | 2006 | Valka | 56,51 |
III | Liene Ķikāne | 2006 | Smiltenes BJSS | 57,06 |
4. | Loreta Berzina | 2007 | Rujiena | 58,21 |
5. | Evelīna Graudiņa | 2007 | Smiltenes BJSS | 58,90 |
6. | Grethel Armenson | 04.10.2006 | SK Maret-Sport | 58,99 |
7. | Daniela Kainaize | 2007 | Smiltenes BJSS | 1.00,19 |
8. | Annija Tetere | 2007 | Valka | 1.00,34 |
9. | Elīza Ķikāne | 2007 | Smiltenes BJSS | 1.01,33 |
10. | Ruta Eglite | 2007 | Rujiena | 1.01,34 |
11. | Nikola Ziedina | 2007 | Rujiena | 1.02,35 |
12. | Selina Petersone | 2008 | Valka | 1.02,83 |
13. | Valērija Čuhnova | 2007 | Smiltenes BJSS | 1.03,50 |
14. | Paula Zaļkalne | 2007 | Smiltenes BJSS | 1.05,43 |
15. | Sabine Veidere | 2008 | Valka | 1.06,13 |
16. | Aleksia Karavaškina | 15.12.2007 | SK Maret-Sport | 1.07,40 |
17. | Alise Strauberga | 2008 | Valka | 1.09,20 |
TD: (2006-) Kaugushüpe / Long jump
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Tulemus |
I | Liva Latve | 31.05.2007 | Tukums | 4.13 |
II | Madara Runge | 19.10.2006 | Ventspils | 4.11 |
III | Alina Tamp | 01.01.2006 | SK Maret-Sport | 4.08 |
4. | Evelina Miltina | 26.08.2007 | Tukums | 4.01 |
5. | Paula Zaļkalne | 2007 | Smiltene | 3.87 |
6. | Liene Ķikāne | 2006 | Smiltene | 3.78 |
7. | Elisabeth Uibo | 31.07.2006. | SK Maret-Sport | 3.67 |
8. | Loreta Berzina | 2007 | Rujiena | 3.63 |
9. | Evelīna Graudiņa | 2007 | Smiltene | 3.59 |
10. | Annija Alksne | 2006 | Smiltene | 3.52 |
11. | Daniela Kainaize | 2007 | Smiltene | 3.51 |
12. | Samanta Muceniece | 20.09.2006 | Tukums | 3.41 |
12. | Samanta Muceniece | 20.09.2006. | Tukums | 3.41 |
14. | Ruta Eglite | 2007 | Rujiena | 3.39 |
15. | Klaudia Tammela | 2006 | SK Maret-Sport | 3.33 |
16. | Valērija Čuhnova | 2007 | Smiltene | 3.26 |
16. | Angelina Lahina | 2006 | Valka | 3.26 |
18. | Grethel Armenson | 04.10.2006 | SK Maret-Sport | 3.17 |
19. | Aleksia Karavaškina | 15.12.2007 | SK Maret-Sport | 3.13 |
19. | Nikola Ziedina | 2007 | Rujiena | 3.13 |
21. | Marta Negele | 2007. | Smiltene | 3.06 |
22. | Sabine Veidere | 2008 | Valka | 2.94 |
23. | Selina Petersone | 2008 | Valka | 2.92 |
24. | Elīza Ķikāne | 2007 | Smiltene | 2.90 |
25. | Eliza Zarina | 17.03.2007 | Ventspils | 2.82 |
26. | Alise Liva Strauberga | 2008 | Valka | 2.70 |
PD 60 m jooks (2006 ja hiljem sündinud)
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Eeljooks | Finaal |
I | Toms Rainers Feldmanis | 2006 | Valka | 9,21 | 9,09 |
II | Kristians Markss | 2006 | Smiltenes BJSS | 9,59 | 9,34 |
III | Valters Kalniņš | 2006 | Smiltenes BJSS | 9,50 | 9,43 |
4. | Endijs Kalniņš | 2006 | Smiltenes BJSS | 9,73 | 9,45 |
5. | Kristers Zekunde | 07.06.2006 | Tukums | 9,55 | 9,47 |
6. | Markuss Priedītis | 2007 | Smiltenes BJSS | 9,74 | 9,72 |
7. | Jēkabs Šube | 2007 | Smiltenes BJSS | 9,80 | |
8. | Kristers Pipcans | 2006 | Balvi | 9,86 | |
9. | Renārs Skorenko | 2007 | Smiltenes BJSS | 9,93 | |
10. | Gert Podnieks | 27.08.2008 | SK Maret-Sport | 10,12 | |
11. | Markus Gaidamovičs | 2007 | Rujiena | 10,18 | |
12. | Mārcis Āboliņš | 2007 | Smiltenes BJSS | 10,30 | |
13. | Karl-Martin Teder | 28.02.2007 | SK Maret-Sport | 10,47 | |
14. | Emīls Goba | 2007 | Smiltenes BJSS | 10,76 | |
15. | Endijs Klavinš | 10,86 |
PD 300 m jooks (2006 ja hiljem sündinud)
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Tulemus |
I | Toms Rainers Feldmanis | 2006 | Valka | 51,40 |
II | Kristers Pipcans | 2006 | Balvi | 53,30 |
III | Jēkabs Šube | 2007 | Smiltenes BJSS | 54,62 |
4. | Valters Kalniņš | 2006 | Smiltenes BJSS | 55,40 |
5. | Karl-Martin Teder | 28.02.2007 | SK Maret-Sport | 56,99 |
6. | Mārcis Āboliņš | 2007 | Smiltenes BJSS | 57,65 |
7. | Gert Podnieks | 27.08.2008 | SK Maret-Sport | 57,89 |
8. | Endijs Kalniņš | 2006 | Smiltenes BJSS | 57,92 |
9. | Rolands Dumbra | 10.10.2006 | Ventspils | 58,62 |
PD (2006-): Kaugushüpe / Long jump
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Tulemus |
I | Markss Kristians | 2006 | Smiltene | 4.29 |
II | Kristers Zekunde | 07.06.2006 | Tukums | 4.24 |
III | Toms Feldmanis | 2006 | Valka | 4.14 |
4. | Renārs Skorenko | 2007 | Smiltene | 3.98 |
5. | Kristers Pipcans | 2006 | Balvi | 3.90 |
6. | Valters Kalniņš | 2006 | Smiltene | 3.88 |
7. | Endijs Kalniņš | 2006 | Smiltene | 3.75 |
8. | Jēkabs Šube | 2007 | Smiltene | 3.71 |
9. | Rolands Dumbra | 10.10.2006 | Ventspils | 3.70 |
10. | Markus Gaidamovičs | 2007 | Rujiena | 3.66 |
11. | Markuss Priedītis | 2007 | Smiltene | 3.60 |
12. | Gert Podnieks | 27.08.2008 | SK Maret-Sport | 3.43 |
13. | Mārcis Āboliņš | 2007 | Smiltene | 3.42 |
14. | Kristers Rozenbergs | 2006 | Kandava | 3.37 |
15. | Karl-Martin Teder | 28.02.2007 | SK Maret-Sport | 3.30 |
16. | Emīls Goba | 2007 | Smiltene | 3.25 |
17. | Martins Felmanis | 2008 | Valka | 3.15 |
18. | Aleksis Ziemiņš | 2008 | Smiltene | 3.05 |
18. | Endijs Klavinš | 2006 | Smiltene | 3.05 |
TC 60 m jooks (2004 – 2005)
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Eeljooks | Finaal |
I | Madara Berzina | 2005. | Valmiera | 8,56 | 8,62 |
II | Carmen Rääk | 14.02.2004 | SK Maret-Sport | 8,83 | 8,83 |
III | Rita Krauja | 2004. | Valmiera | 8,82 | 8,91 |
4. | Rudīte Paula | 2005 | Smiltenes BJSS | 8,89 | 9,00 |
5. | Agnes Rate | 2005 | Valka | 9,24 | 9,31 |
6. | Anna Logina | 2004 | Balvi | 9,25 | 9,33 |
7. | Anastassia Loskutova | 05.06.2004 | SK Maret-Sport | 9,41 | |
8. | Sandija Blanka | 29.11.2005 | Ventspils | 9,42 | |
9. | Estere Blumberga | 05.10.2005 | Tukums | 9,43 | |
10. | Elīza Āķe | 2005 | Smiltenes BJSS | 9,51 | |
11. | Loreta Bulle | 2004 | Rujiena | 9,51 | |
12. | Kristine Kurmejeva | 2005 | Valka | 9,53 | |
13. | Samanta Novikova | 12.02.2004 | Kandava | 9,60 | |
14. | Käroli Kõvask | 28.07.2005 | SK Maret-Sport | 9,63 | |
15. | Sannija Blanka | 29.11.2005 | Ventspils | 9,65 | |
16. | Amanda Čakure | 2005 | Rujiena | 9,74 | |
16. | Elis-Marie Eglit | 09.09.2005 | SK Maret-Sport | 9,74 | |
18. | Evelina Stepanova | 2005 | Balvi | 9,86 | |
19. | Marta Kulberga | 2005 | Smiltenes BJSS | 9,88 | |
20. | Anna Zvejniece | 10.01.2005 | Ventspils | 9,89 | |
21. | Liene Engere | 2005 | Rujiena | 9,95 | |
22. | Samanta Ozolina | 2005 | Valka | 10,29 | |
23. | Līga Krasnovska | 2005 | Smiltenes BJSS | 10,57 | |
24. | Gerda Afanasjeva | 20.11.2005 | SK Maret-Sport | 10,74 | |
25. | Adriana Leine | 2005 | Valka | 10,88 |
TC 300 m jooks (2004 – 2005)
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Tulemus |
I | Carmen Rääk | 14.02.2004 | SK Maret-Sport | 48,21 |
II | Rudīte Paula | 2005 | Smiltenes BJSS | 49,13 |
III | Rita Krauja | 2004 | Valmiera | 49,61 |
4. | Anastassia Loskutova | 05.06.2004 | SK Maret-Sport | 51,74 |
5. | Marta Kulberga | 2005 | Smiltenes BJSS | 52,75 |
6. | Agnese Rate | 2005 | Valka | 53,22 |
7. | Kristine Kurmejeva | 2005 | Valka | 53,31 |
8. | Käroli Kõvask | 28.07.2005 | SK Maret-Sport | 53,46 |
9. | Elis-Marie Eglit | 09.09.2005 | SK Maret-Sport | 56,98 |
10. | Samanta Ozolina | 2005 | Valka | 58,52 |
11. | Adriana Leine | 2005 | Valka | 59,98 |
12. | Līga Krasnovska | 2005 | Smiltenes BJSS | 1.02,31 |
TC (2004-2005): Kaugushüpe / Long jump
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Tulemus |
I | Madara Berzina | 2005. | Valmiera | 4.83 |
II | Carmen Rääk | 14.02.2004 | SK Maret-Sport | 4.69 |
III | Marta Anna Putene | 24.04.2005 | Tukums | 4.61 |
4. | Rita Krauja | 2004. | Valmiera | 4.46 |
5. | Hanna Gabriela Ziemina | 2004 | Smiltene | 4.33 |
6. | Agnesa Rate | 2005. | Valka | 4.23 |
7. | Rudīte Paula | 2005 | Smiltene | 4.22 |
8. | Loreta Bulle | 2004 | Rujiena | 4.03 |
9. | Anastassia Loskutova | 05.06.2004 | SK Maret-Sport | 4.00 |
10. | Estere Blumberga | 05.10.2005. | Tukums | 3.95 |
11. | Kristine Kurmejeva | 2005 | Valka | 3.88 |
12. | Marta Kulberga | 2005 | Smiltene | 3.87 |
13. | Anna Logina | 2004 | Balvi | 3.77 |
14. | Elīza Āķe | 2005 | Smiltene | 3.73 |
15. | Evelina Stepanova | 2005 | Balvi | 3.67 |
16. | Liene Engere | 2005 | Rujiena | 3.66 |
17. | Amanda Čakure | 2005 | Rujiena | 3.64 |
18. | Käroli Kõvask | 28.07.2005 | SK Maret-Sport | 3.59 |
19. | Anna Zvejniece | 10.01.2005 | Ventspils | 3.52 |
20. | Sandija Blanka | 29.11.2005 | Ventspils | 3.43 |
21. | Gerda Afanasjeva | 20.11.2005 | SK Maret-Sport | 3.28 |
22. | Sannija Blanka | 29.11.2005 | Ventspils | 3.28 |
23. | Elis-Marie Eglit | 09.09.2005 | SK Maret-Sport | 3.26 |
24. | Samanta Ozolina | 2005 | Valka | 3.23 |
25. | Samanta Novikova | 12.02.2004 | Kandava | 3.10 |
26. | Līga Krasnovska | 2005 | Smiltene | 3.09 |
27. | Adriana Leine | 2005 | Valka | 2.80 |
PC 60 m jooks (2004 – 2005)
Koht | Nimi | Sünniaeg | Eeljooks | Finaal | |
I | Dan Šemeljov | 06.02.2004 | SK Maret-Sport | 7,92 | 7,87 |
II | Regnārs Tamms | 2005 | Smiltenes BJSS | 8,98 | 8,66 |
III | Daniels Gaidamovičs | 2004 | Rujiena | 8,85 | 8,74 |
4. | Jorens Miķelsons | 2005 | Smiltenes BJSS | 8,79 | 8,76 |
5. | Markuss Petrovs | 2005 | Smiltenes BJSS | 9,17 | 8,81 |
6. | Neimanis Sidzejs | 19.06.2004 | Kandava | 9,15 | 8,96 |
7. | Roman Tanin | 04.11.2005 | SK Maret-Sport | 9,46 | |
8. | Martins Viksne | 2005 | Rujiena | 9,52 | |
9. | Eke Egor | 30.12.2005 | SK Maret-Sport | 10,50 |
PC 300 m jooks (2004 – 2005)
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Tulemus |
I | Dan Šemeljov | 06.02.2004 | SK Maret-Sport | 42,81 |
II | Aleksis Cielavs | 03.01.2005 | Ventspils | 46,23 |
III | Roman Tanin | 04.11.2005 | SK Maret-Sport | 54,11 |
4. | Eke Egor | 30.12.2005 | SK Maret-Sport | 1.01,74 |
PC (2004-2005): Kaugushüpe / Long jump
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi/linn | Tulemus |
I | Dan Šemeljov | 06.02.2004 | SK Maret-Sport | 5.48 |
II | Jorens Miķelsons | 2005 | Smiltene | 4.79 |
III | Eriks Skukovskis | 18.05.2004 | Ventspils | 4.64 |
4. | Petrovs Markuss | 2005 | Smiltene | 4.55 |
5. | Aleksis Cielavs | 03.01.2005 | Ventspils | 4.28 |
6. | Daniels Gaidamovičs | 2004 | Rujiena | 4.07 |
7. | Neimanis Sidzejs | 19.06.2004 | Kandava | 3.96 |
8. | Krauklis Kristers | 2005 | Smiltene | 3.86 |
9. | Guntars Puce | 25.11.2005 | Ventspils | 3.81 |
10. | Roman Tanin | 04.11.2005 | SK Maret-Sport | 3.70 |
11. | Martins Viksne | 2005 | Rujiena | 3.51 |
12. | Austris Vilmanis | 31.12.2005 | Kandava | 3.30 |
13. | Eke Egor | 30.12.2005. | SK Maret-Sport | 3.05 |
Peakohtunik: Riho Meri