Suvemängud võitis üldkokkuvõttes Valga vald, järgnesid Tõrva ja Otepää

24 juuli, 2020

2020. aasta Valgamaa suvemängudel võisteldi üheteistkümnel spordialal: kergejõustikus, kalapüügis, naiste rannavolles, meeste rannavolles, lasketeatejooksus, jalgrattasõidus, tänavakorvpallis, pentangis, kettagolfis, jalgpallis ja orienteerumises.
Valga valla sportlased võitsid seitse esikohta, Tõrva valla sportlased kolm ja Otepää valla sportlased ühe esikoha.
Suur tänu osavõtnud sportlastele!

Valgamaa kergejõustiklaste edu Jõu meistrivõistlustel

6 juuli, 2020

 

 

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel kergejõustikus võitsid Valgamaa kergejõustiklased 90 medalit.
Esikohti ehk kuldmedaleid võideti sealhulgas 31, lisaks mõlemad teatejooksude esikohad.
Maakondade arvestuses võitis I koha Valgamaa, II koha Võrumaa ja III koha Ida-Virumaa.
Kokku oli esindatud 14 maakonda.

Võidupäeva ja olümpiapäeva tähistamine

24 juuni, 2020

 

Valga vallas tähistati võidupäeva ja Valgas olümpiapäeva ehk ROK-i sünnipäeva. Ühtlasi meenutati Eesti esimest olümpiavõitjat Alfred Neulandit.
Eesti Presidendi poolt süüdatud Võidutule võttis Lüllemäel vastu Valgamaa Spordiliidu juhatuse liige Mati Raudsepp.

 

Suusasarja ja Valgamaa MV suusatamises kokkuvõte ja autasustamine

2 juuni, 2020

 

 

Suusatamise Valgamaa MV, vabatehnika – medalivõitjad

 

Autasustamine 05.06.2020. Tehvandi staadionil k.15.30-18.00

Karupesa Team hooldeboksis nr 101.

M14  Stenver Vahi; Ralf Mae; Elmar Unn

M16  Chris Marcus Krahv

M18  Steve Vahi

M      Hans Teearu, Tanel Uudeberg

M40 Lembit Uibo, Taavi Pirnipuu

M50 Olev Matt

M60  Aivar Lillipuu, Karl Teearu, Heino Laiapea

N14  Martiina Mätas, Laura Pirnipuu, Andra Arulaan

N16  Anni-Lii Unn

N18  Margaret Peterson

N      Liia Piho, Ester Peterson

N50  Kaja Tättar, Pille Illak

N60  Ene Aigro

 

Tõrva-Helme XX vabariiklik harrastusmaletajate turniir

1 juuni, 2020

 

29.-31. mail toimus Tõrvas XX vabariiklik harrastusmaletajate turniir. Osales 39 maletajat.

Absoluutarvestus:
I  koht   Tõnu Rauk  Tallinn 6,0
II koht  Grete Olde    Tallinn 6,0
III koht Nellija Maklakova  Riia 5,5
4.koht  Maris Koops Valka  5,5
5. koht  Sivert Raide Valga  5,0
6.koht   Boris Zaitsev Tallinn 4,5
Naised:
I koht  Grete Olde 6,0
II koht Nellija Maklakova Riia 5,5
III koht Naomi Maklakova Riia 4,5
Noored (2002. ja hiljem s.)
I koht  Grete Olde  6,0
II koht Sivert Raide Valga 5,0
III koht Naomi Maklakova  4,5
Ants Kadaku mälestusturniir välkmales
Mehed
I  koht  Maris Koops Valka 11,0
II koht Kaido Pihelgas Tartumaa 8,5
III koht Sivert Raide Valga 8,0
Naised
I  koht  Naomi Maklakova 7,5
II koht Nellija Maklakova 7,5
III koht Tiina Põlendik Harjumaa 6,0
Valgamaa meistrivõistlused
I koht  Sivert Raide Valga
II koht Ülo Lepik Tõrva
III koht Alvar Jallajas Tõrva
1 2 3 4 5 22