HELLENURME SUVEJOOKS

21 juuni, 2019

 

28. juunil 2019. a.

Lastejooksude algus kell 18.00-st

Lühem distants põhijooksul kell 18.45

Põhijooksu pikem distants kell 19.00

Eelregistreerimine aadressil  http://sport.karksi.ee

 

Valgamaa 2019. a meistrivõistlused naiste võrkpallis

29 aprill, 2019

 

Valgas lõppesid finaalmängudega maakonna tänavused meistrivõistlused võrkpallis naiskondadele.

Finaalis võitis Otepää Võrkpalliklubi 3:0 Tõrva Võrkpallilubi naiskonda ja tuli Valgamaa meistriks.

Võrkpalliklubi naiskonnas mängisid: Kristiina Kopli, Anniki Jaama, Merlin Müür, Krista Rautsik, Ülle Ernits, Ruth Ivan, Heidi Sibul, Hedi Verev.

Teise koha võitnud VK Tõrva naiskonnas mängisid: Agnes Põldma, Martiina Palumaa, Gaida Kertu Roos, Kristina Sidorova, Raahel Tõnisson, Emma Lepik, Anne Kaldma, Monika Poom, Kirsti Allik, Kadri Pilm.

3.- 4. koha mängus oli võidukas Valga vallavalitsuse naiskond, kes alistas Valgamaa Spordiveteranide Seltsi naiskonna 3:0. 5. kohale jäi Võrkpalliklubi Viktooria naiskond.

Kolmanda koha saanud Valga Vallavalitsuse naiskonnas mängisid: Karmen Kull, Lenna Hingla, Ülle Saar, Aleftina Karpats, Karina Unt, Julia Mihhalkina, Erle Sarv, Anu Kitsing, Hele Heletäht.

 

Otepää Võrkpalliklubi

Tõrva Võrkpalliklubi

Valga Vallavalitsus

 

Valgamaa 2019. a meistrivõistlused meeste võrkpallis

18 aprill, 2019

 

Kääriku uues võimlas lõppesid Valgamaa 2019. a meistrivõistlused võrkpallis meeskondadele.
Finaalis kohtusid SK Tõrva Pall ja Otepää Võrkpalliklubi meeskonnad. 3 : 1 võit ja maakonna meistritiitel kuulus SK Tõrva Pall meeskonnale.
Meeskonnas mängisid: Rauno Mõts, Egon Ilisson, Kuido Kuum, Taimo Jõemägi, Randy Elias, Valmar Vahtre, Kristjan Mikk, Janek Pisartšik, Kristo Vahar, Taavi Alekõrs, Andre Vatsk, Anglus Piller.
Hõbemedalid võitis Otepää Võrkpalliklubi meeskond: Toomas Tiidt, Margus Mooses, Viljo Jõela, Illo Hansing, Rein Uibo, Jaan Kolga, Kristjan Fedossejev, Raul Rehe, Enno Kurvits, Gunnar Sarapuu, Marjan Pavlovits, Kennert Saaremäe.
3.- 4. koha mängus kohtusid Valga Sport/Kaitseliit ja Valka Migla. Võit 3 : 0 ja pronksmedalid Valka Migla meeskonnale.
Meeskonnas mängisid: Reinis Buksš, Edgars Zalužinskis, Elmars Savickis, Janis Jermacans, Ingus Švecs, Toms Dandens, Peteris Jaunslavietis, Janis Jaunslavietis ja Sulev Rätsepp.
5. koht SK Puka
6. koht Valka Spordikool
7. koht VK Viktooria
8. koht Valga Vallavalitsus
Tõrva
Otepää

Valga Migla

 

VALGAMAA XIII SPORDIVETERANIDE SPORDIPÄEV

29 märts, 2019

 

VALGAMAA  XIII  SPORDIVETERANIDE  SPORDIPÄEV

 

     6. aprill 2019. a, avamine kell 10.00 Valga Spordihallis

 

Kavasolevad spordialad ja toimumise aeg:

 

Kell 9.00 – 14.00        LASKMINE, MV  (VSVS meistrivõistlus)

Istudes 10+10 lasku, õhupüss; NM 35-49; N M50+

 

Kell 10.00 – 12.00      KABE, MV

 

Kell 10.00 – 14.00      PETANQUE    

 

Kell 10.00 – 14.00      KORVPALLI VABAVISKED

 

Kell 10.00 – 14.00      VÕRKPALL,  MV

Segavõistkonnad (2N + 2M)

 

Kell 10.00 14.00      BRIDŽ PAARIDELE,  MV 

 

Kell 10.00 – 14.00      KERGEJÕUSTIK

Hoota kaugushüpe – 2 hüppe summa

Kuulitõuge – vasaku ja parema käe tulemus liidetakse kokku.

Naised, mehed NM 35-49 a; 50-59a; 60-69 a; 70-79 a; 80+

Vanus sünnikuupäeva järgi.

Kuuli raskus: vanus 35-49a: N-4kg, M-7kg;

50-59a: N-3kg, M-6kg; 60-69a: N-3kg, M-5kg; 70-79a: N-2kg,

M-4kg; 80+: N-2kg, M-3kg.

 

Kell 14.00 – 14.30               MÄLUMÄNG,  MV

Võistkonnas kuni 3 liiget, 20 spordiküsimust

 

Iga osavõtja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest!

Spordihallis viibimise ajal on nõutud puhtad vahetusjalanõud.

 

Info: Ülo Mere tel 52 90854

 

1 2 3 4 17