Valgamaa 2019. aasta edukamad sportlased ja võistkonnad

28 detsember, 2019

 

Valgamaa 2019. aasta edukamad sportlased, võistkonnad

 

Tüdrukud U14

Alina Tamp – kergejõustik, Spordiklubi Maret-Sport, Valga vald

Poisid U14

Sten-Erik Iir – kergejõustik, Tartu Kalev, Otepää vald

Tüdrukud U16

Carmen Rääk – kergejõustik, spordiklubi Maret-Sport, Valga vald

Poisid U16

Romet Kivi – kergejõustik, spordiklubi Viraaž, Tõrva vald

Tüdrukud U18

Katre-Marit Liiv – kergejõustik, spordiklubi Viraaž, Tõrva vald

Poisid U18

Kirill Lepman – laskesport, Valga Laskurklubi, Valga vald

Neiud U20

Laura Trašanov – kergejõustik, spordiklubi Maret-Sport, Valga vald

Noormehed U20

Martin Himma – murdmaasuusatamine, spordiklubi Karupesa Team, Otepää vald

 Neiud U23

Mariel-Merlii Pulles – murdmaasuusatamine, spordiklubi Karupesa Team,  Otepää vald

Noormehed  U23

Ott Saar – kreeka-rooma maadlus, Valga Spordilubi, Valga vald

Naised

Janika Lõiv – jalgrattasport, spordiklubi Beavers, Valga vald

Mehed

Magnus Kirt – kergejõustik, Tehnikaülikooli Spordiklubi, Tõrva vald

Naised seeniorid

Ene Aigro – murdmaasuusatamine, Valgamaa Spordiveteranide Selts, Otepää vald

Mehed seeniorid

Mati Raudsepp – kergejõustik, käega tõstmine, Valgamaa Spordiveteranide Selts, Otepää vald

Motosport noored

Mark Peterson – motokross, Valga Motoklubi, Valga vald

Autosport

Andres Lohuväli – bagikross (veobagi), Otepää vald

ERIOLÜMPIA NOORED

Karl Kristjan Kajak – kergejõustik, spordiklubi Maret-Sport, Valga vald

ERIOLÜMPIA TÄISKASVANUD

Tanel Visnap – kergejõustik, Spordiklubi Maret-Sport, Valga vald

Hans Teearu – murdmaasuusatamine, Spordiklubi Karupesa Team,  Otepää vald

Noorte võistkond

VALGA LASKURKLUBI VÕISTKOND:

Kirill Lepman, Marcus Joonas Koppel, Hannes Jaakson

Naiskond

Spordiklubi  KARUPESA TEAM 3×5 km teatesuusatamise võistkond:

Teiloora Ojaste, Mariel Merlii Pulles, Anni Lii Unn

 Meeskond

Spordiklubi Karupesa Team sprinditeate võistkond:

Albert Unn ja Martin Himma

Valgamaa spordiperekond 2019

PEREKOND UNN  – Janika, Erki, Kaarin Eva, Albert, Oskar, Anni Lii, Elmar – Otepää vald

 

Eestimaa spordiliidu Jõud auhinnad

18 detsember, 2019

 

Eestimaa spordiliit Jõud valis aasta tegijaks Tartu linnavalitsuse sporditeenistuse juhataja Veljo Lambi ja tunnustas kõigi maakondade aasta tegijaid. Autasud jagati 14. detsembril

Jõu aastalõpu spordigalal Elva kultuurikeskuses.

Aasta noortetreeneriks nimetati Valgamaal Tanel Ojaste (SK Karupesa Team), kohaliku spordielu edendajaks Kadri Pilm (Tõrva Võrkpalliklubi) ja piirkondlikuks spordisündmuseks

2. Nõuni aerulauafestival.

Aasta tegijad valiti maakondade spordiliitude poolt esitatud kandidaatide hulgast.

 

 

 

 

Valgamaa karikavõistlused võrkpallis naiskondadele

27 november, 2019

 

Valgamaa 2019. a karikavõistlused võrkpallis

 

NAISKONDADE MÄNGUGRAAFIK          30.11.19. Tõrva Gümnaasiumi võimla, Puiestee 1, Tõrva

 

I mäng                             kell 10.00                 Tõrva I ja Tõrva II

II mäng                            kell 10.45                 VK Otepää VK Viktooria

III mäng                           kell 11.30                Tõrva I – VK Viktooria

4.mäng                           kell 12.15                 VK Otepää- Tõrva II

5.mäng                           kell 13.00                 Tõrva II – VK Viktooria

6.mäng                           kell 13.45                 VK Otepää-VK Tõrva I

 

Autasustamine kell 14.30.

 

 

Valgamaa jooksusarja lõpetamine

23 september, 2019

 

 

Valgamaa jooksusari 2019. a kokkuvõtted

 

2.oktoober 2019. a Sangaste mõisa ringtallis

Kell 17.00  Ringkäik giidiga ringtalli väljapanekute tutvumiseks soovijatele

(eelregistreerumine 30.09.2019. valgamaa.sport@mail.ee või 5234974 Rein Leppik).

Jooksusarja kokkuvõttes autasustatavatele tasuta, teistele pilet ringkäiguks 5 eur tasutakse kohapeal administraatorile).

Kell 18.00 Ringtalli auditooriumis jooksusarja kokkuvõtted ja autasustamised.

Kell 19.30 Plaanitud tänuürituse lõpp.

 

Autasustamisele ootame vanuseklasside edukaid ja neid jooksusõpru, kes osalesid vähemasti

6 jooksuetapil (põhijooks U18-U70+) või 5 jooksuetapil (lastejooksud U4-U14).

 

Põhijooksud:

Joosep Perv, Reinis Feldmanis, Margus Koor, Diana Audru, Heldi Kaares, Margus Laanemäe, Olev Org, Aigars Feldmanis, Kairit Sirk, Diana Pungar, Taavi Perv, Kristo Jesse, Janek Sumberg, Kajar Tilga, Aivar Lillipuu, Heino Laiapea, Jaan Kesküla, Ilmar Tagel

 

Lastejooksud:

Kimbra Sööt, Isabella Lapp, Sander Kenk, Karel Pirnipuu, Freddy Pungar, Valmo Kõvask, Kiara Sööt, Mariel Perv, Kristofer Kärp, Aurelia Vare, Sass Sander Soro, Ranet Koor, Jonatan Park, Mihkel Tammekivi, Hugo Lepik, Berta Park, Andero Vare, Mathias Tammekivi, Karolin Karja, Hermeliine Kaart, Jakob Pirnipuu, Jarmo Kõvask, Uku Soro, Tristan Klimbek, Carena Roomets, Stella Kivi, Pärtel Perv, Krismar Koor, Virgo Lapp, Carolina Roomets, Markus Pungar.

 

Jooksuetappide korraldajad:

Hare Unt, Ain Veemees, Priit Vakmann, Rando Undrus, Valev Sisov, Tiina Neumann, Meelis Kattai, Arne Nõmmik.

 

1 2 3 4 19