Paul Keres – 100

30 detsember, 2015

 

Paul Kerese 100. sünniaastapäevale pühendatud kiirmale turniir ja Valga-Valka malematš on 9. jaanuaril 2016. a algusega kell 11.00 Valka Kultuurikeskuses.
Eelregistreerimine kuni 8.jaanuar e-post: rein.leppik@valgamv.ee.
Kohapealne kirjapanek 10.00-10.45.

 

VALGAMAA EDUKAD SPORDIS 2015

22 detsember, 2015

 

Mehed                       Tanel Laanmäe          SK Viraaž, Tõrva linn, kergejõustik, odavise

 

Naised                        Kristiin Oja                 Kitechicks MTÜ spordiklubi, Otepää vald, Lohesurf

 

Naised Juuniorid       Mirell Luik                 SK Viraaž, Tõrva linn, kergejõustik, odavise

 

Mehed juuniorid       Andres  Saal               Otepää SK, Otepää vald, suusaorienteerumine

 

Poisid A                      Artti  Aigro                SK Põhjakotkas, Otepää vald, suusahüpped

 

Tüdrukud A          Mariel Merlii Pulles  SK Karupesa Team, Otepää vald, murdmaasuusatamine

 

Poisid B                      Kirill Lepman             Valga Laskurklubi, Valga linn, laskmine

 

Tüdrukud B               Laura Trašanov         SK Maret-Sport, Valga linn, kergejõustik

 

Edukas erivajadustega sportlane    Hans Teearu   SK Karupesa Team, murdmaasuusatamine

 

Noored üllatajad         Xsander Solbaja        MTÜ Sumotori, Valga linn, sumomaadlus

Rose Marie Riitsalu   VK Janika, Tõrva linn,  iluvõimlemine

 

Noorte võistkond     SK Karupesa Team    M14 vanuseklassi, teatesuusatamise meeskond

Albert Unn, Steve Vahi, Anders Veerpalu

 

Naised 35+                 Ene Aigro          Tehvandi Suusaklubi, Otepää vald, murdmaasuusatamine

 

Mehed 35+                Peeter Adler              Sangaste vald, maastikuvibu

 

Tehnikasport             Karl-Martin Volver    ASRT, Helme vald, autoralli

 

Noor tehnikasportlane        Karl Kristjan Kajak    Motoklubi K&K, Valga linn, motokross

 

Pallimängu võistkond  Käsipalliklubi Käval meeskond  Valga linn, käsipall

Veiko Luik, Sander Pikk, Lauri Luik, Hannes Koolmeister, Egert Põldve, Ingmar Kasuk, Andris Čelmins, Andrei Kunavitš, Marten Mitt, Margus Varik, Marek Tammemäe, Siim Uibo, Keijo Treu, Marek Franzuzov, Silvester Aer,Ermo Ojaste, Margus Pukk, Arso Raid, Jaanus Rätsepp, Mart Liinat, Hendrik Karlson

 

Noortetreener          Tanel Ojaste   SK Karupesa Team, Otepää vald, murdmaasuusatamine

 

Spordiperekond        Perekond Pulles        Otepää vald

Margo, Maive, Marten, Mariel Merlii, Marit Maribel.

 

LAUATENNIS

22 detsember, 2015

 

Valgamaa 2016. a karikavõistluste III etapp toimub 27.detsembril 2015. a
algusega kell 10.00 Valga Spordihallis.

 

Teave: 58028224, Dimitri Malõšev, e-post: reaper68@mail.ru.

 

Valgamaa karikaturniiri naiste võrkpallis võitis Otepää Võrkpalliklubi

14 detsember, 2015

 

Poolfinaalides võitis Tõrva Võrkpalliklubi 3:0 Võrkpalliklubi Viktooria naiskonda ja Otepää Võrkpalliklubi samuti 3:0 Valga linnavalitsuse naiskonda.
3.-4.koha kohtumises võitis Valga linnavalitsuse naiskond Viktooriat 3:0 ja sai III koha.
Finaalmängus võitis Otepää Võrkpalliklubi Tõrva Võrkpalliklubi naiskonda 3:1.

 

I koht Otepää Võrkpalliklubi
Merlin Müür, Maarja-Liisa Järvekülg-Luoma, Anniki Jaama, Ruth Siin, Kristiina Kopli, Ülle Ernits, Eva Ojakivi, Terje Kartau.
IMG_3229

 

II koht Tõrva Võrkpalliklubi
Helen Elias, Ethel-Heidi Sepp, Õnne Laiakask, Anne Kaldma, Monika poom, Ilona Leetma, Kadri Pilm, Kirsti Allik, Kaja Mölder, Grete Allilender
IMG_3226

 

III koht Valga linnavalitsus
Karina Unt, Jane Mölder, Jelena Tops, Aleftina Karpats, Hele Heletäht, Anu Kitsing, Reelika Paomees, Karmen Kull, Julia Mihhalkina
IMG_3225

 

4. koht Võrkpalliklubi Viktooria
Angelina Pjatkovskaja, Anastassia Dobrovolskaja, Karina Krivova, Julia Jepišhova, Vladislava Mašnits, Viktoria Filippova, Anastassia Barinova.
IMG_3223

 

Maakonna 2015. a võrkpallikarika võitis Valgamaa Spordiveteranide Seltsi meeskond

9 detsember, 2015

 

Eile selgus Tsirguliina keskkooli võimlas Valgamaa 2015. a võrkpallikarikavõitja meeskondade hulgas. Finaalmängus kohtusid SK Puka ja Valgamaa Spordiveteranide Seltsi meeskonnad. Mängu ja karika võitsid Spordiveteranide Seltsi mehed tulemusega 3 : 1.

3.-4. koha kohtumises oli SK Varumehed võidukad VK Viktooria üle tulemusega 3 : 0.
5. koha sai Valga linnavalitsus ja 6. koha Valka meeskond.

 

Valgamaa SVS I koht
IMG_3220

 

SK Puka II koht
IMG_3219

 

SK Varumehed III koht
IMG_3215

 

1 10 11 12 13 14 15