Valgamaa lahtised karikavõistlused võrkpallis naiskondadele 2019

Võistkondade registreerimine osavõtuks  21.10.2019. e-post valgamaa.sport@mail.ee

Osavõtjad:

Kõik soovijad, kes täidavad juhendis määratud tingimusi.

Võistkonnas (nimekiri) kuni 12 mängijat.

Võistlussüsteem ja paremate selgitamine:

Naiskonnad mängivad turniirisüsteemis ühe ringi-nädalavahetustel. Mängu pikkus kolmest parim ehk kahe geimivõiduni. Võit 2 : 0 annab võitjale turniiritabelisse 3 punkti ja kaotajale 0 punkti.

Võit 2 : 1 annab võitjale turniiritabelisse 2 punkti ja kaotajale 1 punkti.

Turniiril rohkem punkte kogunud naiskond on esimene, teise punktisummaga teine jne. Kui kaks naiskonda koguvad võrdse arvu punkte siis otsustab omavahelise mängu tulemus. Kui võrdsed on kolm naiskonda siis arvestatakse omavaheliste mängude geimide suhet ja seejärel geimides võidetud ja kaotatud punktide suhet.

Turniirijärgselt mängitakse finaalid – kohtuvad 1. ja 2. naiskond selgitavad I ja II koha.  Ning 3. – 4. naiskond, selgitavad III ja IV koha.

Autasustamine:

I – III koha võitnud naiskonnale Valgamaa 2019. a karikavõistluste karikas ja diplom, naiskonna liikmetele karikavõistluste medal.

Majandamine:

Naiskondadel osavõtumaksu ei ole.

Korraldus:

Valgamaa võrkpallikarikavõistluste korraldamist juhib Valgamaa Spordiliit, kes kindlustab autasustamise ja tasub vajadusel mänguväljakute rendikulud.

Mängude läbiviimist korraldavad naiskonnad ise (kohtunikud- tasustamine Valgamaa Spordiliit, võimlate mänguks ettevalmistamine)

Üldiselt: kõik võistluste käigus üleskerkinud ja juhendis kindlaksmääramata küsimused lahendab mängu korraldaja kohapeal koos võistkondade esindajatega.

KÕIK OSAVÕTJAD VASTUTAVAD ISE OMA TERVISLIKU SEISUNDI EEST!