VALGAMAA EDUKAD SPORTLASED 2018. a

29 detsember, 2018

 

MEHED               

MAGNUS KIRT               TTÜ SK, Kergejõustik, Tõrva vald

 NAISED                              

ANETTE VEERPALU       SK Sparta, Otepää vald murdmaasuusatamine

MEHED U23      

ARTTI AIGRO                   SK Põhjakotkas Otepää, Otepää vald, suusahüpped

Naised U23       

MARCELLA LIIV               TÜ ASK, Tõrva vald, kergejõustik

NEIUD U20        

MARIEL MERLII PILLES   SK Karupesa Team, Otepää vald, murdmaasuusatamine

NOORMEHED U18         

KIRILL LEPMAN                Valga Laskurklubi, Valga vald, laskesport

TÜDRUKUD U18             

KATRE-MARIT LIIV          SK Viraaž, Tõrva vald, kergejõustik

POISID U16                       

XSANDER SOLBAJA         SK Sumotori, Valga vald, Sumomaadlus

TÜDRUKUD U16             

MARGARET PETERSON    SK Karupesa Team, Valga vald, murdmaasuusatamine

 POISID U14

ROMET KIVI                      SK Viraaž, Tõrva vald, kergejõustik

TÜDRUKUD U14

 CARMEN RÄÄK               SK Maret-Sport, Valga vald, kergejõustik

POISID U12

 ARSENI SEVTŠENKO      SK Valga, Valga vald, sumomaadlus

TÜDRUKUD U12

ALINA TAMP                      SK Maret-Sport, Valga vald, kergejõustik

SEENIORID MEHED

 MATI RAUDSEPP            Valgamaa SVS, Otepää vald, raskejõustik

SEENIORID NAISED

MARJE VAHTRE               Valgamaa SVS, Tõrva vald, kergejõustik

 

ERIOLÜMPIA

MEHED

HANS TEEARU                  SK Karupesa Team, Otepää vald, murdmaasuusatamine

JUUNIORID

 KARL-KRISTJAN KAJAK  SK Maret-Sport, Valga vald, kergejõustik

 

TEHNIKASPORT

TÄISKASVANUD

KARL MARTIN VOLVER JA MARTEN MADISOO

NOORED

 MARK PETERSON           Valga Motoklubi, Valga vald, Motokross

 

VÕISTKONNAD

TÄISKASVANUD

 SK PÕHJAKOTKAS Otepää vald, suusahüppe meeskond

Markkus Alter, Karl-August Tiirmaa, Artti Aigro

NOORED

 SK Karupesa Team, Otepää vald, teatesuusatamise võistkond

Teiloora Ojaste, Marit Maribell Pulles, Mariel Merlii Pulles

 

SPORDIPEREKOND

PEREKOND TEDER           Valga vald

Rinaldo, Egle, Gert, Karl-Martin, Henri

 

 

Eestimaa Spordiliit Jõud tunnustas parimaid

17 detsember, 2018

 

Eestimaa Spordiliit Jõud lõpetas spordiaastat Haapsalus.

Tunnustust jagati maakondade 2018. a tublimatele kolmes kategoorias:

aasta tegija-noortetreener,

aasta tegija kohalik spordielu edendaja,

aasta piirkondlik spordisündmus.

Kokku tunnustati igas kategoorias 15 edukamat, kelle esitasid maakondlikud spordiliidud.

Valgamaalt said 2018. a tegemiste eest tunnustuse:

aasta noortetreener – Viljo Grauding, Spordiklubi Viraaž kergejõustikutreener, Tõrva vald,

aasta kohaliku spordielu edendaja – Pille Illak, Valga vald, kohalike spordivõistluste (orienteerumine) korraldamine ja noorte kaasamine sportlikule tegevusele,

aasta piirkondlik spordisündmus – 84. Restu spordipäev, mille korraldas Sangaste Spordiklubi koos kohaliku spordiaktiiviga. Auhinna võtsid vastu Rando Undrus ja Mati Raudsepp.

 

Vasakult Mati Raudsepp, Pille Illak ja Rando Undrus.

 

Viljo Grauding

Jooksusarja lõpetamine

4 oktoober, 2018

 

Valgamaa 2018. a jooksusarja lõpetamine ja edukamate autasustamine
on 11. oktoobril 2018. a algusega kell 18.00
Tõrvas, Tõrva spordihoone Bistroos.
Autasustatakse jooksusarjas osalenuid, kes osales vähemasti
6 etapil (põhijooks) või 5 etapil (lastejooksud.
Saabumine alates 17.45-st.  Aadress Valga mnt.76, Tõrva
Valgamaa Spordiliit

 

VÕRKPALL

26 september, 2018

 

Võistkondade eelregistreerimine osavõtuks Valgamaa 2018. a karikavõistlusteks võrkpallis (naiskonnad, meeskonnad)
kuni 3. oktoobrini 2018. a e-post: valgamaa.sport@mail.ee
Mängude toimumisaeg 15.10.-12.12.2018.

 

1 2 3 15