Valgamaa talimängud 2017

28 märts, 2017

 

Üldkokkuvõttes I grupis I koht Valga Linn, II koht Tõrva linn, III koht Otepää vald.
II grupis I koht Palupera vald, II koht Puka vald ja III koht Sangaste vald.

 

Tänavakorvpall I koht Tõrva linn, II Sangaste vald, III Valga linn
img_4374

 

Juhid I koht Valga, II Tõrva, III Hummuli, 4. Sangaste 5. Palupera
img_4386

 

Võrkpall segav. I koht Valga, II Helme, III Otepää, 4.Sangaste
img_4393

 

Lauatennis I koht Valga, II koht Palupera, III koht Tõlliste
img_4382

 

Kabe I koht Valga, II koht Puka, III koht Sangaste
img_4380

 

Laskmine I koha võitnud Valga linna esindaja Vjatseslav Lepman
img_4391

 

Üldarvestuses II grupi edukad I koht Palupera (Kalev Lõhmus), II Puka, III Sangaste (Mati Raudsepp)
img_4395

 

I grupi võitja Valga linn (Vassili Dinis)
img_4396

 

Pildid Rein Leppik

 

Valgamaa Spordiliit kuulutab välja taotluste esitamise konkursi 2017.a. tegevustoetuse saamiseks

17 märts, 2017

 

Valgamaa Spordiliidule riigieelarvest eraldatud tegevustoetust võivad taotleda MTÜ registrikoodiga spordiorganisatsioonid, kes on registreeritud Valgamaal (Eesti Spordiregistri järgi) ja kelle tegevuspiirkond on Valgamaa, kellel on kehtiv arengukava ja kes on õigeaegselt esitanud oma andmed Eesti Spordiregistrile. Taotluse oma ja/või kaasfinantseerimise summa peab olema vähemalt 20% projekti maksumusest.

 

Tegevustoetust eraldatakse:

1. Spordiorganisatsiooni tegevuse toetamiseks
2. Spordiürituste korraldamiseks eri vanusegruppidele*
3. Spordiinventari soetamiseks**
4. Sporditegevuse korraldamisega seotud isikute koolitamiseks

 

Taotlusi saab esitada  kuni 31.märts 2017. elektrooniliselt digitaalselt allkirjastatult aadressil valgamaa.sport@mail.ee või paberkandjal aadressil  Kesk 12, 68203 VALGA, Valgamaa Spordiliit, Rein Leppik

*  Spordiüritused, millele toetust taotletakse peavad olema maakonna spordiürituste kalendris seisuga 15.03.2017.

** Inventari soetamiseks toetuse taotlemisel lisada kaks hinnapakkumist

Taotluse vorm siit.

 

13. Eestimaa Talimängudel võitis Valga maakond II grupis kokkuvõttes II koha

8 märts, 2017

 

Otepää linn oli väikeste linnade grupis III

 

13. Eestimaa talimängud toimusid 3.-5. märtsini 2017. a Valgas, Valkas, Otepääl ja Sõmerpalus.

 

Valgamaalt olid võistlustules Valga linna, Tõrva linna ja Otepää linna sportlased ning Valgamaa esindus maakondade spordialadel. Võisteldi kõikidel kavasolnud spordialadel (va. naiste korvpall ja naistemaadlus) – ujumises, jäähokis, suusatamises, laskesuusatamises, suusahüpetes, mäesuusatamises, males, kabes, lauatennises meeste korvpallis, jahilaskmises, motokrossis, kreeka-rooma ja vabamaadluses, mälumängus, juhtide mitmevõistlustes.

 

Kokkuvõttes võitis maakondade arvestuses II grupis (elanike arv väiksem kui 40 000) Valgamaa II koha 347 punktiga (liideti suusatamise kohapunktid pluss seitsme edukama ala kohapunktid). Otepää linn oli väikestest linnadest (vähem kui 10 000 el.) III kohal, Tõrva linn väikelinnadest 7. kohal ja Valga linn suurte linnade arvestuses 6. kohal.

 

Kokku osales 13. Eestimaa talimängudel Valgamaa võistlejaid üle 200.

 

Edukamad alad:

Linnade mäesuusatamise võitis Otepää linn, maakondade suusahüpped võitis Valga maakond, laskesuusatamises saadi maakondade arvestuses II koht ja III koht võideti maakondade arvestuses kreeka-rooma maadluses, mäesuusatamises maakondadest 4. koht. Kabes maakondadest 5. koht, lauatennises ja laskmises 6. koht, jäähokis ja motokrossis 7. koht, males, ujumises, vabamaadluses ja meeste korvpallis maakondadest 8.koht, murdmaasuusatamises 9. koht ja mälumängus 10. koht.

 

Valga maakonda toodi 13. Eestimaa Talimängude medaleid kokku 26.

Suusahüpetes võitsid omas klassis I koha Markkus Alter, Artti Aigro, Peep Heinloo, II koha Kenno Ruukel ja Marek Barkala ja III koha Meriliis Kukk, Andero Kapp, Ainar Pikk.

Laskesuusatamises võitsid omas vanuseklassis  I koha Jelena Vsivtseva ja Olga Poltaranina, III koha võitis Imre Õim.

Mäesuusatamises võitis II koha Meelis Danilas, III koha Brianna Mõttus ja Eero Kelder.

Murdmaasuusatamises võitsid II koha Triin Ojaste ja Jelena Vsivtseva ning III koha Andris Dainis.

Kreeka-rooma maadluses võitis omas kaalukategoorias I koha Mark Anissimov, III koha võitsid Reimo Tirrand, Endel Uppin, Ain Loorits, Ott Saar, Vladislav Nesterenko.

Vabamaadluses võitsid III koha Konstantin Baburin ja Meelis Pundonen.

Juhtide võistlusel sai linnajuhtide hulgas III koha Tõrva linna esindanud Tõnu Jaansalu.

Suur tänu kõikidele, kes Valga maakonda ja Valga maakonna linnasid – Valgat, Otepääd ja Tõrvat 13. Eestimaa Talimängudel esindasid.

Aitäh kõikidele, kes aitasid kaasa võistkondade koostamisele ja võistkondade osavõtule.

 

Rein Leppik

Valgamaa Spordiliidu tegevjuht

 

img_4207
img_4211
img_4237
img_4240
img_4253
img_4254
img_4262
img_4270

 

VALGAMAA VALDADE JA LINNADE TALIMÄNGUD

21 veebruar, 2017

 

Finaalvõistlused toimuvad 25. märtsil Valga Spordihallis.
Eelnevalt viiakse läbi:
11. märtsil saalijalgpall, 13. märtsil turniiribridzh ja mälumäng, 14. ja 16. märtsil murdmaasuusatamine, 17. märtsil õhupüssist laskmine.

 

Osa võtavad Valgamaa valdade ja linnade võistkonnad.

 

Vaata ka juhendit.

 

VÕRKPALL

19 veebruar, 2017

 

Valgamaa 2017. a meistrivõistlusteks võrkpallis naiskondade ja meeskondade registreerimine kuni 27. veebruar 2017. a.
e-post: rein.leppik@gmail.com.

 

Selgusid maakonna karikavõitjad võrkpallis meeskondadele

13 detsember, 2016

 

Tsirguliina Keskkooli võimlas lõppesid Valga maakonna 2016. a
karikavõistlused võrkpallis meeskondadele

 

I – II koha mängus võitis Valgamaa Spordiveteranide Seltsi meeskond 3:0 Helme valla meeskonda.
III – 4. koha mängus kohtusid Otepää Võrkpalliklubi ja Võrkpalliklubi Viktooria meeskonnad, 3:2 võit VK Viktooriale.

 

I koht ja karikavõitja
Valgamaa Spordiveteranide meeskond
Vjatšeslav Lepman, Igor Vralov, Dmitri Särki, Marat Kasimov, Janis Jermatsants, Peteris Jaunasvets, Gints Svets, Reinis Puksš, Sulev Rätsepp.
img_4034

 

II koht Helme valla meeskond
Mihkel Luidalepp, Janek Pisartšik, Randy Elias, Kuuno Kasak,Juss Vahar, Martin Malm, Egon Ilisson, Rauno Mõts, Timo Mõts, Reiko Anniko.
img_4032

 

III koht Võrkpalliklubi Viktooria
Vassili Dinis, Ants Kronberg, Jevgeni Batarov, Viktor Dedovets, Maksim Ševtšenko,, Vitali Kolbassov, Igor Dodonov, Kirill Balihhin, Ailands Pelš, Vladislav Jefimov.
img_4031

 

4.koht Otepää Võrkpalliklubi
Siim Anton, Heiki Ernits, Margus Mooses, Viljo Jõela, Ott Riisenberg, Revo Dobozi, Sven Kangur, Ott Pedosk, Martin Loimet, Gunnar Sarapuu, Hardi Kuimets, Andres Vaino.
img_4029

 

5. Tõrva Võrkpalliklubi
6. Valga Sport/Kaitseliit
7. Valga Linnavalitsus

 

Valgamaa karikavõistlused võrkpallis

29 november, 2016

 

Meeskondade poolfinaalmängud:

 

5. DETSEMBER 2016. TSIRGULIINA KESKKOOLI VÕIMLA

I POOLFINAAL Kell 18.00 VALGAMAA SVS – VK VIKTOORIA

II POOLFINAAL Kell 19.30 VK OTEPÄÄ – HELME VALD.

 

ALGUSAEG ON VILE JA MÄNG ALGAB.
VÕISTKONDADE kohalolek vajalik 30 minutit enne mängu algust!

 

Selgusid Valgamaa karikavõitjad naiste võrkpallis

27 november, 2016

 

Valgamaa 2016. a karikavõistlustel võrkpallis naiskondadele mängiti täna Tõrvas poolfinaal ja finaalmängud.

 

1. poolfinaalis võitis VK Otepää – Valga linnavalitsuse naiskonda 3:0,
2. poolfinaalis võitis VK Tõrva – Valgamaa SVS 3:0.

 

III – 4. koha mängus
Valga linnavalitsus – Valgamaa SVS 1:3 SVS-le,
I-II koha mängus võitis VK Otepää VK Tõrva 3:2.

 

I koht ja karikavõit Otepää Võrkpalliklubi: Kristiina Kopli, Merlin Müür, Ruth Ivan, Krista Raudsik, Ülle Ernits, Katrin Saare, Heidi Sibul, Eva Ojakivi, Anniki Jaama, Maarja-Liis Järvekülg-Luoma.
img_4016

 

II koht Tõrva Võrkpalliklubi: Kaja Mölder, Kirsti Allik, Monika Poom, Kadri Pilm, Ethel Heidi Sepp, Helen Elias, Grete Allilender, Ilona Leetma, Anne Kaldma.
img_4014

 

III koht Valgamaa Spordiveteranide Selts: Lea Põld, Olesja Kaart, Kaire Vilson, Tiiu Nukki, Sirle Ruotsi, Jana Tensberg, Anastassia Dobrovolskaja, Anastassia Lomp, Raili Põder, Ülle Niilus-Ahlqvist.
img_4007

Pildid Rein Leppik

 

1 2 3 8