Valgamaa jooksusarja lõpetamine

23 september, 2019

 

 

Valgamaa jooksusari 2019. a kokkuvõtted

 

2.oktoober 2019. a Sangaste mõisa ringtallis

Kell 17.00  Ringkäik giidiga ringtalli väljapanekute tutvumiseks soovijatele

(eelregistreerumine 30.09.2019. valgamaa.sport@mail.ee või 5234974 Rein Leppik).

Jooksusarja kokkuvõttes autasustatavatele tasuta, teistele pilet ringkäiguks 5 eur tasutakse kohapeal administraatorile).

Kell 18.00 Ringtalli auditooriumis jooksusarja kokkuvõtted ja autasustamised.

Kell 19.30 Plaanitud tänuürituse lõpp.

 

Autasustamisele ootame vanuseklasside edukaid ja neid jooksusõpru, kes osalesid vähemasti

6 jooksuetapil (põhijooks U18-U70+) või 5 jooksuetapil (lastejooksud U4-U14).

 

Põhijooksud:

Joosep Perv, Reinis Feldmanis, Margus Koor, Diana Audru, Heldi Kaares, Margus Laanemäe, Olev Org, Aigars Feldmanis, Kairit Sirk, Diana Pungar, Taavi Perv, Kristo Jesse, Janek Sumberg, Kajar Tilga, Aivar Lillipuu, Heino Laiapea, Jaan Kesküla, Ilmar Tagel

 

Lastejooksud:

Kimbra Sööt, Isabella Lapp, Sander Kenk, Karel Pirnipuu, Freddy Pungar, Valmo Kõvask, Kiara Sööt, Mariel Perv, Kristofer Kärp, Aurelia Vare, Sass Sander Soro, Ranet Koor, Jonatan Park, Mihkel Tammekivi, Hugo Lepik, Berta Park, Andero Vare, Mathias Tammekivi, Karolin Karja, Hermeliine Kaart, Jakob Pirnipuu, Jarmo Kõvask, Uku Soro, Tristan Klimbek, Carena Roomets, Stella Kivi, Pärtel Perv, Krismar Koor, Virgo Lapp, Carolina Roomets, Markus Pungar.

 

Jooksuetappide korraldajad:

Hare Unt, Ain Veemees, Priit Vakmann, Rando Undrus, Valev Sisov, Tiina Neumann, Meelis Kattai, Arne Nõmmik.

 

Valgamaa discgolfi meistrid

12 august, 2019

 

Valgamaa discgolfi meistrivõistlustel mängiti 1. ring Tehvandi 18 korviga rajal ja 2. ring Tõrva 18 korviga discgolfi rajal. Medalivõitjad selgusid kahe raja läbimise kokkuvõttes.

 

Naised 
I  koht      Anneli Tõugjas
II  koht    Anneli Külm
III koht   Liia Mägi

 

Meestel läks võitja ja 3.-4. koha selgitamiseks vaja veel ümberviskeid kolmel rajal.
I koht    Robi Männiste
II koht  Sander Jaani
III koht Kristjan Solodov
4. koht Martin Malm
5. koht Jüri Aaste
6. koht Rauno Esaul

 

Mehed Masters klass 40+ aastased
I koht    Viktor Kalames
II koht  Janek Jaani
III koht Marko Voitk

 

Võistluse peakohtunik oli Margo Metsaoja.

 

 

1 2 3 17